Trainingstijd en indeling trainingsveld - SC Purmerland

Trainingstijd en indeling trainingsveld

Trainingstijd en indeling trainingsveld

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Purmerland JO14-1 18.00 - 19.15 Arthur Hopster
  • Veld 2 (gras)
  • -
Purmerland JO16-1 18.00 - 19.15
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Purmerland JO16-2 18.00 - 19.15 Marco de Jong
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Purmerland 45+1 (zon) 19.15 - 20.30 Simon Bosschieter
  • Veld 2 (gras)
  • -
Purmerland MO20-1 19.15 - 20.30 Mitchell Bakhuijsen
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 5
  • van 20:15 t/m 20:30 veld delen met selectie
Purmerland VR1 (zon) 19.15 - 20.30 Albert Braaf, Edwin Komen
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 5
  • van 20:15 t/m 20:30 veld delen met selectie
Purmerland VR1 19.15 - 20.30 Frank Wilde, Brenda Gietermans
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 5
  • van 20:15 t/m 20:30 veld delen met selectie
Purmerland 1 20.15 - 22.00 Olaf P Bonny, Rik Beekman, Danny Bakker, Almo van Roijen
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 4
  • -
Purmerland 2 (zon) 20.30 - 22.00
  • Veld 2 (gras)
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Purmerland JO14-1 17.30 - 18.45 Arthur Hopster
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Purmerland MO17-1 18.15 - 19.30 Anoniem
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Purmerland JO12-1 18.30 - 19.45 Sharon Emmerich-Blom
  • Veld 2 (gras)
  • -
Purmerland JO15-1 19.00 - 20.00 Alexander van Amstel
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Purmerland JO17-1 20.00 - 21.15 Hamadi Zaghdoudi
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Purmerland JO16-1 18.00 - 19.15
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Purmerland JO16-2 18.00 - 19.15 Marco de Jong
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Purmerland MO20-1 19.15 - 20.30 Fleur Duin
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 5
  • van 20:15 t/m 20:30 veld delen met selectie
Purmerland VR1 (zon) 19.15 - 20.30 Albert Braaf, Edwin Komen
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 5
  • van 20:15 t/m 20:30 veld delen met selectie
Purmerland VR1 19.15 - 20.30 Frank Wilde, Brenda Gietermans
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 5
  • van 20:15 t/m 20:30 veld delen met selectie
Purmerland 1 20.15 - 22.00 Olaf P Bonny, Rik Beekman, Danny Bakker, Almo van Roijen
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 4
  • -
Purmerland JO19-1 (zon) 20.30 - 21.45 Danilo Otte
  • Veld 2 (gras)
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Purmerland JO10-1 17.00 - 18.15 Erwin Teunissen
  • Veld 2 (gras)
  • -
Purmerland JO12-1 17.00 - 18.15 Sharon Emmerich-Blom
  • Veld 2 (gras)
  • -
Purmerland MO17-1 18.15 - 19.30 Anoniem
  • Veld 2 (gras)
  • -
Purmerland JO15-1 19.00 - 20.00 Alexander van Amstel
  • Veld 2 (gras)
  • -
Purmerland JO17-1 20.00 - 21.15 Hamadi Zaghdoudi
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!