Bestuur & Commissies

Contactpersonen SC Purmerland
Seniorencommissie
Danny Bakker dannybakscp@gmail.com 06-29469258
Sander Kokmeijer (Coordinator & Bestuurslid) sanderkokmeijer@hotmail.com 06-42570534
Peter Bosschieter (PK) peterpkpeter@live.nl 06-43083251
Theo Bosschieter theobosschieter@hotmail.com 06-53805451
Jeugdcommissie
Paul Arts (Coordinator & Bestuurslid) secrscp@gmail.com 06-53388657
Saskia Grosmann (coordinator JO8-JO13) coordinatorscpurmerland@gmail.com 06-55754334
Bas Hillecamp (coordinator JO14-JO19) scpcoordinatorabc@gmail.com 06-29513935
Marcel Cruijff (coordinator meiden) cruijffie@outlook.com 06-53808558
Ledenadministratie
Bianca van Dijk leden.jeugd.scp@gmail.com 06-54678881
Wedstrijdsecretariaat
Danny Bakker (zondag) dannybakscp@gmail.com 06-29469258
Saskia Grosmann & Bianca van Dijk (zaterdag) wedstr.secr.scp@gmail.com 06-55754334 & 06-54678881
Materialen
Ed Hogendoorn materiaalscp@gmail.com 06-21274800
Kantinecommissie
Yolanda van den Akker (Coordinator & Bestuurslid) kantinecommissie.scp@gmail.com 06-28257835
Ingrid Eijben (Coordinator & Bestuurslid) kantinecommissie.scp@gmail.com 06-53589937
PR & Communicatiecommissie
Paul Arts (Coordinator & Bestuurslid) secr.scp@gmail.com 06-53388657
Peter Huisenga (Beheer website) info@scpurmerland.nl 020-4823275
Zaalvoetbal
Jaco Schutte jschutte@zonnet.nl 06-29608008
Scheidsrechterscommissie
Algemeen coordinator – vacant  
Ron Bakker (Coordinator Senioren) ronbakker42@hotmail.com 06-48856027
Saskia Grosmann & Bianca van Dijk (Coordinator Jeugd) wedstr.secr.scp@gmail.com 06-55754334 & 06-54678881
Accommodatiecommisie
Jan Groen (Coordinator & Bestuurslid) jan@bakkerbv.nl 06-51525829
Jan van der Lingen (Coordinator)  
Theo Bosschieter (Consul) theobosschieter@hotmail.com  06-53805451
Jaap van Tinteren (Coordinator onderhoud) j.tinteren@upcmail.nl
Ab Westerveld (Terreinmeester)   0299-470326
Simon Olij (Onderhoud)  
Sponsorcommissie
Hamadi Zaghdoudi (Coordinator & Bestuurslid) hamadizaghdoudi@me.com 06-20123456
Co Boots (Sponsoring) coboots@icloud.com 06-53898561
Koos Zaal (Loterij / Manden) kooszaal@gmail.com
Evenementencommisie
Jan Groen (Coordinator & Bestuurslid) jan@bakkerbv.nl 06-51525829
Jaap van Tinteren (Nieuwjaarsreceptie) j.tinteren@upcmail.nl
Theo Bosschieter (Nieuwjaarswedstrijd) theobosschieter@hotmail.com 06-53805451
Edwin Komen (Sixentoernooi) edwinkomen@kpnmail.nl
Maarten Ligthart (Vrijwilligersfeest) maarten.scp@gmail.com 06-52496341
Simon Bosschieter (Seniorenzaken) simon.bosschieter@upcmail.nl 06-57320689
Vrijwillgerscommissie
Marco van Grevenbroek (Coordinator vrijwilligers) marco@klipfontein.nl
Jaap van Tinteren (Jubilarissen) j.tinteren@upcmail.nl
Dagelijks Bestuur (DB)
Maarten Ligthart (voorzitter) maarten.scp@gmail.com 06-52496341
Hamadi Zaghdoudi (penningmeester) hamadizaghdoudi@me.com 06-20123456
Paul Arts (secretaris) secr.scp@gmail.com 06-53388657
Hoofd Bestuur (HB)
Maarten Ligthart (voorzitter) maarten.scp@gmail.com 06-52496341
Hamadi Zaghdoudi (penningmeester) hamadizaghdoudi@me.com 06-20123456
Paul Arts (secretaris & jeugd) secr.scp@gmail.com 06-53388657
Yolanda van den Akker (kantine) yolanda.scp@upcmail.nl 06-28257835
Ingrid Eijben (kantine) ingmart@gmail.com 06-53589937
Sander Kokmeijer (senioren) sanderkokmeijer@hotmail.com 06-42570534
Jan Groen (algemene zaken) jan@bakkerbv.nl 06-51525829