Commissies

Scheidsrechterscommissie

scp.scheids@outlook.com

Naam Functie Telefoon Email
Peter de Lange Algemeen coördinator 06-29598675 peter,delange@live.com
Ron Bakker Coördinator Senioren 06-48856027 ronbakker42@hotmail.com
Saskia Grosmann en Bianca van Dijk Coördinator Jeugd Zaterdag wedstr.secr.scp@gmail.com
Pieter Bosschieter Coördinator Opleidingen 06-37169054 scp.scheids@outlook.com
Peter Bosschieter Mentor Bovenbouw peterpkpeter@live.nl
Marco van Grevenbroek Mentor Onder-/Bovenbouw 06-29262410 marco@klipfontein.nl
Peter de Lange Mentor Onder-/Bovenbouw 06-29598675  peter,delange@live.com
Frank Wilde Mentor Onder-/Bovenbouw 06-11396209 frankwilde@kpnmail.nl
Mike Drost Mentor Onderbouw 06-25558476 drostmike@hotmail.com

 

Kantinecommissie

Naam Functie Telefoon Email
Ingrid Eijben Coördinator 0299-428621 kantinecommissie.scp@gmail.com
Yolanda v.d. Akker Coördinator 0299-770365 kantinecommissie.scp@gmail.com
Brenda Jagtman Vaste Barmedewerker
Jan Geugjes Vaste Barmedewerker/inkoop
Martin Segers Vaste Barmedewerker/kassa/financiën

 

PR- & Communicatiecommissie

Naam Functie Telefoon Email
Paul Arts Coordinator 06-53388657 secrscp@gmail.com
Peter Huisenga Beheer clubwebsite 020-4823275 info@scpurmerland.nl
Ton Bonnet Website ondersteuning ton.bonnet@gmail.com
Rinus Bonnevelt Aansluiting Kantine/KPN
Digitale Nieuwsbrief
Simon Segers Reclameborden mn.segers@hotmail.com
Co Boots Advertenties Website
06-53898561
coboots@icloud.com
Pieter Bosschieter Activiteitenlijst scpseniorencommissie@upcmail.nl

 

Accommodatiecommissie

Naam Functie Telefoon Email
Jan Groen Coördinator  / Bestuurslid 06-51525829 jan@bakkerbv.nl
Jan van de Lingen Coördinator
Theo Bosschieter Consul theobosschieter@hotmail.com
Jaap van Tinteren Coördinator Onderhoud j.tinteren@upcmail.nl
Ab Westerveld Terreinmeester 0299-470326
Simon Olij Onderhoud

 

Jeugdactiviteitencommissie J.A.C

Naam Functie Telefoon Email
Denise Dingsdag jac.scpurmerland@gmail.com
Pascalle Vermeulen jac.scpurmerland@gmail.com
Irma & Edwin jac.scpurmerland@gmail.com
Ada ter Brake jac.scpurmerland@gmail.com
Wendy Breeuwers jac.scpurmerland@gmail.com
Bouwina Vink jac.scpurmerland@gmail.com
Yolanda v.d Akker jac.scpurmerland@gmail.com
Linda Hoekman jac.scpurmerland@gmail.com

 

Evenementencommissie

Naam Functie Telefoon Email
Jan Groen Coördinator / Bestuurslid 06-51525829 jan@bakkerbv.nl
Jaap van Tinteren Nieuwjaarsreceptie j.tinteren@upcmail.nl
Theo Bosschieter Nieuwjaarswedstrijd theobosschieter@hotmail.com
Pieter Bosschieter Sixentoernooi scpseniorencommissie@upcmail.nl
Edwin Komen Sixentoernooi edwinkomen@kpnmail.nl
Maarten Ligthart Vrijwilligersfeest maarten.scp@gmail.com
Simon Bosschieter Seniorenzaken  06-57320689 seniorenc.scp@gmail.com

 

Sponsorcommissie

Naam Functie Telefoon Email
Hamadi Zaghdoudi Coördinator / Bestuurslid 06-20123456 Hamadizaghdoudi@me.com
Co Boots Sponsorbeleid coboots@icloud.com
Elles Jansen Sponsoszaken Jeugd  06-53898561 fam.gjansen@upcmail.nl
Simon Segers Reclameborden simon.segers@kpnplanet.nl

 

Vrijwilligerscommissie

Naam Functie Telefoon Email
Marco van Grevenbroek Vrijwilligers Coördinator marco@klipfontein.nl
Jan Groen Vrijwilligersfeest j.groen29@chello.nl
Edwin Komen Vrijwilligersfeest
Simon Bosschieter Vrijwilligersfeest
Jaap van Tinteren Jubilarissen j.tinteren@upcmail.nl