Team indelingen jeugd 2016-2017

De definitieve team indelingen 2016-2017 zijn bekend!

Met ingang van 2016-2017 heeft de KNVB besloten dat de voor ons district (West 1) vertrouwde categorienamen ((M)ABCDEF) plaatsmaken voor leeftijd indelingen (O8 voor onder 8, O10 voor onder 10, etc.). Jongens- of gemengde teams worden aangeduid als JO.. (Jeugd Onder ..) en meidenteams worden aangeduid met MO.. (Meiden Onder ..).

De team indelingen zijn tot stand gekomen door gesprekken met alle teamleiders en -trainers, het beeld dat wij tijdens het seizoen van de spelers/speelsters hebben gekregen en eventuele selectietrainingen die zijn georganiseerd.

Ten opzichte van de eerder gepubliceerde voorlopige team indelingen, hebben er in diverse teams mutaties plaatsgevonden als gevolg van aan- en afmeldingen van leden. We hebben er naar gestreefd verandering van indeling met (de ouders van) de betreffende leden te communiceren.

Nog niet alle teams zijn voorzien van een trainer en/of leider. Wij hopen dat er voor deze teams ouders zijn die zich daarvoor willen aanmelden. Dat kan via de betreffende coördinator (zie informatie hieronder).

Uiterlijk 15 juli ontvangen alle teams via de coördinator of via de leider/trainer van het team informatie over de start van het nieuwe seizoen.
Namens de commissie teamindelingen 2016-2017
Saskia Grosmann, Coördinator DEF (coordinatorscpurmerland@gmail.com)
Bas Hillecamp, Coördinator ABC (scpcoordinatorabc@gmail.com)
Marcel Cruijff, Coördinator Meiden (cruijffie@outlook.com)
Bianca van Dijk, Ledenadministratie Jeugd (leden.jeugd.scp@gmail.com)
Paul Arts, bestuurslid (secrscp@gmail.com)
JO19 en JO18 (voormalige A Junioren)
JO19-1 2e klasse zondag JO19-2 3e klasse zondag
Albert de Braaf & René Fonck Gert Jan Nobel & Dave Luton
1 Rick Bonneveld (keeper) 1 Desley Jong (keeper)
2 Tristan Fonck 2 Wytze Zweers
3 Quincy van de Meulen 3 Mike Scheffer
4 Daan Zeeman 4 Simon Jonker
5 Branco de Braaf 5 Gilano Voors
6 Boyd Gerritsen 6 Stan Nobel
7 Kay Jacobs 7 Ryan Luton
8 Jari Bachofner 8 Luke Lommers
9 Tim Wilde 9 Julian Notmeijer
10 Donny Verdegaal 10 Tristan Blommers
11 Nick van Hoof 11 Adrie Verbij
12 Sebastiaan Donkers 12 Stijn Willemsen
13 Paul de Vries 13 Mart de Lange
14 14 Tim Arnold
15 15 Jasper Strootman
JO17 en JO16 (voormalige B Junioren)
JO17-1 3e klasse zondag JO16-1 Hoofdklasse zaterdag
trainers/leiders nog niet bekend Jan de Vries & [nog niet bekend]
1 Patrick Kloosterman (keeper) 1 Jesse Hottentot (Keeper)
2 Stijn Kiers 2 Koen Opstelten
3 Mathieu Vennius 3 Roel Wilde
4 Thomas van Beek 4 Nikola Petrov
5 Jesse Meijer 5 Devon Feberwee
6 Thomas van de Pol 6 Jesse Behouden
7 Tim van der Velden 7 Ryan Williams
8 Dylan de Best 8 Koen Visser
9 Thijs Ligthart 9 Tim Sondervan
10 Maarten Goedhart 10 Rens van Grevenbroek
11 Frank Vink 11 Oscar Koudstaal
12 Joost Middelveen 12 Noah de Vries
13 Timo Venema 13 Leon Servaas
14 14
JO15 en JO14 (voormalige C junioren)
JO15-1 3e klasse zaterdag JO14-1 1e klasse zaterdag
trainers/leiders nog niet bekend Alan Doffer & Bas Hillecamp
1 Anthony Coppens (keeper) 1 Koen Kuiper (keeper)
2 Ticho Lonnee 2 Nikolai Veenendaal
3 Max van der Vlugt 3 Sam Hillecamp
4 Justin Vos 4 Delphin Fordjour
5 Jesse de Lange 5 Cas Opstelten
6 Guido Keep 6 Jort van Werven
7 Ruben Ringeling 7 Tibbe Blaauboer
8 Noah Groothuizen 8 Mees Laarman
9 Dani Berndsen 9 Tim Aarts
10 Stevin Hiltrop 10 Donny Eelzak
11 Jorden Man 11 Samuel Linger
12 Dave Wouda 12 Senna de Vries
13 Bart Adams 13 Maurits Doffer
14 Jesper van Genderen 14 Joey van Hoof
JO13 en JO12 (voormalige D pupillen)
JO13-1 3e klasse zaterdag JO13-2 4e klasse zaterdag
Dhr Meulman & [nog niet bekend] Mike Drost & Nigell Rietveld
1 Erik Vink (keeper) 1 Damian Kramer (keeper)
2 Joël de Jong 2 Max Bonnet
3 Damian Keizer 3 Jens Breusers
4 Milan Kemp 4 Cas Delorme
5 Marco Kloosterman 5 Fabio Gaipa
6 Myron Meulman 6 Jens de Graaf
7 Taner Ozer 7 Eren Hikmet
8 Lars Riepen 8 Jasper Goedhart
9 Kane Rutz 9 Colin Langereis
10 Robin Timmerman 10 Lars van Oostveen
11 Jay Ramdhani 11 Cas Terwisscha Scheltinga
12 Sem van der Velden 12 Ziyad Attarik
13 Bas Vet 13 Timothy Hulst
14 Vincent van Wely 14
JO12-1 2e klasse zaterdag
Pascal Mittelhauser & Jeroen Brinkman
1 Job Ligthart (keeper)
2 Milan Aarts
3 Bram Arts
4 Jort Brinkman
5 Mats Doesburg
6 Olivier Eijt
7 Cas Helmers
8 Wouter Hillecamp
9 Senna Hogendoorn
10 Sam van der Lingen
11 Dinand Lonnee
12 Jordan Mittelhaeuser
13 Nick Pieterse
14 Bob van Vuure
JO11 en JO10 (voormalige E pupillen)
JO11-1 2e klasse zaterdag JO11-2 3e klasse zaterdag
Justin Goos, Tim Blaauboer, Ab Persijn Hamadi Zaghdoudi & Danny Soederhuizen
1 Senne Breman (keeper) 1 Ricardo van Zon (keeper)
2 Teun Blaauboer 2 Finn Arp
3 Valentijn Doffer 3 Damien van Dijk
4 Christiaan Goos 4 Bram S. de Klerk
5 Stefan van der Bend 5 Chargeno Parun
6 Dylan Molenaar 6 Tijn Riemens
7 Jeremy Osterwald 7 Winston Soederhuizen
8 Miron Persijn 8 Bas Teunisse
9 Reilly Wouda 9 Raphaël Zaghdoudi
Jo11-3 4e klasse zaterdag
Leiders/trainers nog niet bekend
1 Lex Vet (keeper)
2 Onur Pancar
3 Milan Tettero
4 Jim du Maine
5 Thijn Boersma
6 Bradley Sterkeboer
7 Yoran Dorrepaal
8 Milo van Genderen
9 Daan Ernst
JO10-1 1e klasse zaterdag JO10-2 2e klasse zaterdag
Cochel ter Schure & Arie de Leng Jurre Holman & [nog niet bekend]
1 Luke Wolzak 1 Joost Timmerman (keeper)
2 Nick Copier 2 Daan van `t Hof
3 Kes Faas 3 Tijn Holman
4 Jessy de Leng 4 Wesley Keizer
5 Mauro Marques do Reis 5 Daemian Kong
6 Dylan van Meurs 6 Milan van Wattingen
7 Dylan van den Oudenalder 7 Mika Stengewis
8 Mattijs ter Schure (keeper) 8 Linus de Vries
9 9
JO9 en JO8 (voormalige F pupillen)
JO9-1 2e klasse zaterdag JO9-2 4e klasse zaterdag
Danny Soederhuizen&John de Leth &Dimitri Engel Rimco Daamen & [nog niet bekend]
1 Jaimy van Dijk (keeper) 1 Roel Westerman (keeper)
2 Mika Engel 2 Quinten Daamen
3 Nathan Erkalo 3 Sam Erkalo
4 Kyvano van Leeuwaarden 4 Floris Gadjradj
5 Wesly de Leth 5 Finley du Maine
6 Jacko Mein 6 Danilo Marques dos Reis
7 Jens van Oostveen 7 Mika Schoof
8 Ziggy Soederhuizen 8 Jesse Schootman
9 Beau Wakkary 9 Senna Visser
JO9-3 6e klasse zaterdag JO9-4 7e klasse zaterdag
Nico Kohlberg & Rafet Pancar Kees Manders & [nog niet bekend]
1 Jip de Graaf (keeper) 1 Toon Manders (keeper)
2 Bradley van Goor 2 Kenzo Brik
3 Kyana Kohlberg 3 Timo Huybrechts
4 Sophie den Enting 4 Milan Rebel
5 Amy de Jong 5 Nick van der Graaf
6 Dion van Groningen 6 Dean Kreuger
7 Dani Nije 7 Loek Manders
8 Mika Pancar 8 Evan de Spinosa
9 Tim de Groot 9 Bram Verzuu
JO8-1 2e klasse zaterdag
Leiders/trainers nog niet bekend
1 Eline Dorrepaal
2 Zoë Kronenburg
3 Kaj Schrader
4 Tijn Numan
5 Vince de Vries
6 Jairo Altman
7 Ian Griep
8 Gillyan Ryan
9
MO17 (voormalige MB Junioren) MO15 (voormalige MC Junioren)
MO17-1 2 klasse zaterdag MO15-1 2 klasse zaterdag
Robert van der Steen Frank Wilde
1 Lotte Blinderman 1 Roos van Hoof
2 Fleur Duin 2 Mylou Pieterse
3 Mirka de Braaf 3 Esther van de Lingen
4 Noa van Alen 4 Babs Mulder
5 Lisa van Breemen 5 Jikke Kiers
6 Lianne van Wort 6 Anne Verbij
7 Bobbi Bosman 7 Eline Mast
8 Mila Bakker 8 Kira Ruizendaal
9 Liede Cruijff 9 Laura Wilde
10 Romee Komen 10 Dayna Heine
11 Sophie Stokman 11 Armelle Sneijder
12 Robin (v) Slokker 12 Minke van Arp
13 Gianina de Wilde 13 Erusha Jozefzoon
14 Maxime Melein 14 Maud Kok
15 Nika Jagtman 15 Britt van Doorn
MO13 (voormalige MD pupillen)
MO13-1 2 klasse zaterdag (7×7)
Ruud Wilkes
1 Marlou Steenbakker
2 Esmee du Maine
3 Mieke van Hoof
4 Britte Jonker
5 Marisa Westerman
6 Jenna Wilkes
7 Laura van der Lingen
8 Madelon Steenbakker
9 Jade van Grevenbroek

Deel dit bericht: