Definitieve teamindelingen jeugd

Onderstaand de definitieve teamindelingen 2017-2018 voor de jeugdteams van SC Purmerland.
Bovenbouw
JO19-1 3e klasse zondag
Leider/trainer Brian Verkerk & Gina Meijer
1 Thomas van Beek
2 Dylan de Best
3 Jordy Blokzijl
4 Marden Deurloo
5 Maarten Goedhart
6 Stijn Kiers
7 Patrick Kloosterman
8 Mart de Lange
9 Thijs Ligthart
10 Jesse Meijer
11 Stan Nobel
12 Mike Scheffer
13 Timo Venema
14 Mathieu Vennius
15 Noah Vergeer
JO17-1 1e klasse zaterdag JO16-1 2e klasse zaterdag
Leider/trainer Jan de Vries & nog niet bekend Leider/trainer nog niet bekend
1 Jesse Behouden 1 Tim Aarts
2 Jair van Bossé 2 Bart Adams
3 Damian van Erp 3 Tibbe Blaauboer
4 Devon Feberwee 4 Maurtis Doffer
5 Rens van Grevenbroek 5 Jesper van Genderen
6 Oscar Koudstaal 6 Sam Hillecamp
7 Koen Opstelten 7 Koen Kuiper
8 Nikola Petrov 8 Mees Laarman
9 Leon Servaas 9 Jesse de Lange
10 Koen Visser 10 Tycho Lonnee
11 Noah de Vries 11 Ruben Ringeling
12 Roel Wilde 12 Max van der Vlugt
13 Ryan Williams 13 Noah Voogt
14 14 Senna de Vries
JO14-1 2e klasse zaterdag JO14-2 2e klasse zaterdag
Leider/trainer Mike Drost, dhr Meulman, Nigell Rietveld Leider/trainer Bas van Pelt
1 Ziyad Attarik 1 Ryan van Dungen
2 Noek Coesel 2 Fabio Gaipa
3 Cas Delorme 3 Matthijs Gubbels
4 Joël de Jong 4 Kas van Hassel
5 Milan Kemp 5 Ruud van Hassel
6 Myron Meulman 6 Timothy Hulst
7 Taner Ozer 7 Damian Keizer
8 Jay Ramdhani 8 Damian Kramer
9 Lars Riepen 9 Timothy Mes
10 Robin Timmerman 10 Rody Mosch
11 Nikolai Veenendaal 11 Tom van Pelt
12 Bas Vet 12 Milan Ruiter
13 Erik Vink 13 Sem van der Velden
14 Vincent van Wely 14
Onderbouw
JO13-1 4e klasse zaterdag
Leider/Trainer Ed, Jarno, Jorgen, Paul
1 Milan Aarts
2 Bram Arts
3 Jort Brinkman
4 Mats Doesburg
5 Olivier Eijt
6 Cas Helmers
7 Wouter Hillecamp
8 Senna Hogendoorn
9 Job Ligthart
10 Sam van der Lingen
11 Dinand Lonnee
12 Jordan Mittelhaeuser
13 Nick Pieterse
14 Bob van Vuure
JO12-1 1e klasse zaterdag JO12-2 3e klasse zaterdag
Leider/trainer Justin Goos & Ab Persijn Leider/trainer Hamadi Zaghdoudi & Danny Soederhuizen
1 Stefan van der Bend 1 Finn Arp
2 Teun Blaauboer 2 Damien van Dijk
3 Senne Breman 3 Yoran Dorrepaal
4 Valentijn Doffer 4 Daan Ernst
5 Christiaan Goos 5 Sem Jansen
6 Jim du Maine 6 Bram S. de Klerk
7 Dylan Molenaar 7 Chargeno Parun
8 Jeremy Osterwald 8 Tijn Riemens
9 Miron Persijn 9 Winston Soederhuizen
10 Bas Teunisse 10 Bradley Sterkeboer
11 Reilly Wouda 11 Milan Tettero
12 Lex Vet
13 Raphaël Zaghdoudi
14 Ricardo van Zon
JO11-1 2e  klasse zaterdag JO11-2 3e  klasse zaterdag
Leider/trainer Cochel ter Schure, Arie de Leng Leider/trainer Wietse Keizer
1 Thijn Boersma 1 Thijs de Graaf
2 Kes Faas 2 Wesley Keizer
3 Milo van Genderen 3 Brady Kokmeijer
4 Tijn Holman 4 Dylan van Meurs
5 Jessy de Leng 5 Onur Pancar
6 Mauro Marques do Reis 6 Mika Stengewis
7 Dylan van den Oudenalder 7 Linus de Vries
8 Mattijs ter Schure 8 Milan van Wattingen
9 Joost Timmerman 9 Luke Wolzak
JO10-1 1e klasse zaterdag JO10-2 2e klasse zaterdag
Leider/trainer Dimitri Engel, John de Leth, Danny Soederhuizen Leider/trainer Ramon de Ridder
1 Jaimy van Dijk 1 Jayven Altenberg
2 Mika Engel 2 Jay Everitz
3 Nathan Erkalo 3 Fedde Kooistra
4 Kyvano van Leeuwaarden 4 Dean Mosch
5 Wesly de Leth 5 Arjen Overwater
6 Jacko Mein 6 Sem van Pelt
7 Jens van Oostveen 7 Ryan Theunisz
8 Jesse Schootman 8 Luca Wong
9 Ziggy Soederhuizen
10 Beau Wakkary
JO10-3 3e klasse zaterdag JO10-4 4e klasse zaterdag
Leider/trainer Rimco Daamen, Paolo Marques dos Reis Leider/trainer Kees Manders, Ronald Brik
1 Quinten Daamen 1 Kenzo Brik
2 Floris Gadjradj 2 Nick van der Graaf
3 Bradley van Goor 3 Dion van Groningen
4 Jip de Graaf 4 Tim de Groot
5 Amy de Jong 5 Timo Huybrechts
6 Finley du Maine 6 Loek Manders
7 Danilo Marques dos Reis 7 Toon Manders
8 Mika Schoof 8 Milan Rebel
9 Roel Westerman 9 Evan de Spinosa
10 Bram Verzuu
JO9-1 3e klasse zaterdag JO9-2 4e klasse zaterdag
Leider/trainer Arthur Hopster & Rafet Pancar Leider/trainer Erik Faas
1 Sam Erkalo 1 Jordy van de Bend
2 Thomas Gielemans 2 Shane Geugjes
3 Ian Griep 3 Lukas Huybrechts
4 Mitchel Hopster 4 Dean Kruger
5 Gijs van Luit 5 Julian Martens
6 Dani Nije 6 Mees Reversma
7 Mika Pancar 7 Kaj Schrader
8 Melle Vos 8 Bram Schrijnders
9 Stijn Schulmeister
Meiden
MO17-1 1e klasse zaterdag MO17-2 2e klasse zaterdag
Leider/trainer Edwin Komen & Albert de Braaf Leider/trainer Frank Wilde & Ton Ruizendaal
1 Bobbi Bosman 1 Minke Arp
2 Mirka de Braaf 2 Kim Gietermans
3 Lisa van Breemen 3 Dayna Heine
4 Liede Cruijff 4 Jikke Kiers
5 Roos van Hoof 5 Maud Kok
6 Nika Jagtman 6 Britt Koppenol
7 Romee Komen 7 Estelle Kruse
8 Djoni Koning 8 Esther van de Lingen
9 Maxime Melein 9 Eline Mast
10 Mylou Pieterse 10 Babs Mulder
11 Demi Rofde 11 Amy van den Oudenalder
12 Robin (v) Slokker 12 Kira Ruizendaal
13 Sophie Stokman 13 Anne Verbij
14 Chemene Wessel 14 Laura Wilde
15 Gianina de Wilde
MO15-1 2e klasse zaterdag MO11-1 2e klasse zaterdag
Leider/trainer Dennis van den Akker & nog niet bekend Leider/trainer Nico Kohlberg, Mirko, Sonja Schindeler
1 Sanne Busch 1 Aby Cornett
2 Jade van Grevenbroek 2 Eline Dorrepaal
3 Lindsay Helstone 3 Sophie den Enting
4 Mieke van Hoof 4 Kyana Kohlberg
5 Britte Jonker 5 Zoë Kronenburg
6 Roos Laarman 6 Sharona Meulman
7 Laura van der Lingen 7 Dana Molenaar
8 Esmee du Maine 8 Tooske Persijn
9 T’ana Lobato de Mesquita 9 Gillyan Ryan
10 Lisa Schootman 10 Indy Schreuder
11 Madelon Steenbakker
12 Marlou Steenbakker
13 Marissa Westerman
14 Jenna Wilkes

Deel dit bericht: