Voorlopige teamindelingen jeugd

De voorlopige teamindelingen jeugd voor het seizoen 2018-2019 zijn bekend.
Met regelmaat ontvangt SC Purmerland nog nieuwe aanmeldingen van jeugdleden. Bij sommige teams staat daarom ‘nieuw lid’ vermeld. Dat zijn de teams waar we zeker nog versterking kunnen gebruiken. Het kan daarom altijd zijn dat deze voorlopige indeling nog wijzigt de komende periode. Als er wijzigingen plaatsvinden, dan zullen de betreffende ouder(s) en speler(s) persoonlijk worden geïnformeerd.
Vanaf 1 juli is het sportpark van SC Purmerland gesloten in verband met onderhoud en vanaf 20 augustus kan er weer worden getraind. We wensen iedereen een fijne zomervakantie en hopen er volgend seizoen weer een sportief en plezierig seizoen van te maken met elkaar!
Voorlopige teamindelingen SC Purmerland, seizoen 2018-2019
JO19-1 3e klasse zondag JO18-1 Hoofdklasse zaterdag JO16-1 3e klasse zaterdag JO15-1 4e klasse zaterdag
Leider/trainer Nog niet bekend Leider/trainer Jan de Vries Leider/trainer nog niet bekend Leider/trainer Bas van Pelt & Jeffrey Mosch
1 Thomas van Beek 1 Jesse Behouden 1 Tim Aarts 1 Ryan van den Dungen
2 Dylan de Best 2 Tibbe Blaauboer 2 Bart Adams 2 Fabio Gaipa
3 Maarten Goedhart 3 Jair van Bossé 3 Kaylan Aeissing 3 David Gubbels
4 Noah Groothuizen 4 Damien van Erp (keeper) 4 Cas Delorme 4 Matthijs Gubbels
5 Jason Hendriks 5 Devon Feberwee 5 Maurits Doffer 5 Kas van Hassel
6 Stijn Kiers 6 Oscar Koudstaal 6 Sam Hillecamp 6 Ruud van Hassel
7 Koen Kuiper (keeper) 7 Koen Opstelten 7 Joël de Jong 7 Timothy Hulst
8 Mart de Lange 8 Leon Servaas 8 Myron Meulman 8 Milan Kemp
9 Thijs Ligthart 9 Niel Sneider 9 Taner Ozer 9 Damian Kramer (keeper)
10 Matthew Loef 10 Timo Venema 10 Jay Ramdhani 10 Timothy Mes
11 Jesse Meijer 11 Noah de Vries 11 Lars Riepen 11 Rody Mosch
12 Stan Nobel 12 Roel Wilde 12 Robin Timmerman 12 Tom van Pelt (keeper)
13 Noah Voogt 13 Nieuw lid 13 Bas Vet 13 Milan Ruiter
14 Christiaan van Welie 14 Nieuw lid 14 Erik Vink (keeper) 14 Sem van der Velden
JO14-1 3e klasse zaterdag JO13-1 1e klasse zaterdag JO13-2 3e klasse zaterdag JO12-1 2e klasse zaterdag
Leider/trainer Paul Arts & Ed Hogendoorn Leider/Trainer Ab Persijn, Robin Molenaar Leider/trainer Hamadi Zaghdoudi & Danny Soederhuizen Leider/trainer Jurre Holman & Arie de Leng
1 Milan Aarts 1 Jens Aberkrom 1 Finn Arp 1 Thijn Boersma
2 Bram Arts 2 Tijs Beijer 2 Damien van Dijk 2 Kes Faas
3 Jort Brinkman 3 Teun Blaauboer 3 Yoran Dorrepaal 3 Milo van Genderen
4 Noah Brouwer 4 Senne Breman (keeper) 4 Daan Ernst 4 Tijn Holman
5 Mats Doesburg 5 Valentijn Doffer 5 Sem Jansen 5 Stijn Huisman
6 Olivier Eijt 6 Christiaan Goos 6 Bram S. de Klerk 6 Jessy de Leng
7 Cas Helmers 7 Jim du Maine 7 Chargeno Parun 7 Mauro Marques do Reis
8 Wouter Hillecamp (keeper) 8 Dylan Molenaar 8 Tijn Riemens 8 Dylan van Meurs
9 Senna Hogendoorn 9 Jeremy Osterwald 9 Winston Soederhuizen 9 Joost Timmerman
10 Job Ligthart (keeper) 10 Miron Persijn 10 Bradley Sterkeboer 10 Luke Wolzak
11 Sam van der Lingen 11 Bas Teunisse 11 Lex Vet
12 Dinand Lonnee 12 Reilly Wouda 12 Raphaël Zaghdoudi
13 Jordan Mittelhaeuser 13 13 Ricardo van Zon (keeper)
14 Nick Pieterse 14 14
JO12-2 4e klasse zaterdag JO11-1 Hoofdklasse zaterdag JO11-2 Hoofdklasse zaterdag JO11-3 3e klasse zaterdag
Leider/trainer nog niet bekend Leider/trainer Dimitri Engel & John de Leth Leider/trainer Ramon de Ridder & Bas van Pelt Leider/trainer nog niet bekend
1 Vince Geugjes 1 Jaimy van Dijk (keeper) 1 Jay Evertitz 1 Sam Erkalo
2 Thijs van der Graaf 2 Mika Engel 2 Fedde Kooistra 2 Floris Gadjradj (keeper)
3 Reno Hart 3 Nathan Erkalo 3 Dean Mosch 3 Bradley van Goor
4 Chris de Jong 4 Jamal Landvreugd 4 Sem van Pelt 4 Jip de Graaf
5 Wesley Keizer 5 Wesley de Leth 5 Mattijs ter Schure (keeper) 5 Amy de Jong
6 Brady Kokmeijer 6 Jacko Mein 6 Ziggy Soederhuizen 6 Finley du Maine
7 Toon Manders 7 Jens van Oostveen 7 Roel Westerman 7 Loek Manders
8 Onur Pancar 8 Jesse Schootman 7 Nieuw lid 8 Danilo Marques dos Reis
9 Mika Stengewis 9 Nieuw lid 8 Nieuw lid 9 Zeb Meintjes
10 Milan van Wattingen 10 Nieuw lid 9 Nieuw lid 10 Justin Voet
JO11-4 5e klasse zaterdag JO10-1 4e klasse zaterdag JO9-1 & JO8-1 op alfabetische volgorde – definitieve teamindeling volgt aan het begin van het seizoen
Leider/trainer Ronald Brik Leider/trainer Arthur Hopster & Rafet Pancar
1 Jairo Altman 1 Shane Geugjes Leider/trainer Ger Onsia & Rudo Schrijnders
2 Kenzo Brik 2 Thomas Gietermans 1 Jayvyn Berrenstein 9 Bram Schrijnders
3 Dion van Groningen 3 Ian Griep 2 Lars Brinkman 10 Stijn Schulmeister
4 Tim de Groot 4 Mitchel Hopster 3 Sol de Bruin 11 Joeri Sint
5 Dean Kreuger 5 Gijs van Luit 4 Timo Mastenbroek 12 Nieuw lid
6 Finn Loots 6 Mika Pancar 5 Thiago Onsia 13 Nieuw lid
7 Tijmen vd Meer 7 Milan Rebel 6 Nowel Pouwels 14 Nieuw lid
8 Evan de Spinosa 8 Melle Vos 7 Luuk Pronk 15 Nieuw lid
9 Bram Verzuu 8 Mees Reversma 16 Nieuw lid
10
Meiden
MO19-1 1e klasse zondag MO17-1 1e klasse zaterdag MO15-1 2e klasse zaterdag MO11-1 2e klasse zaterdag
Leider/trainer Edwin Komen & Albert de Braaf Leider/trainer Frank Wilde & Ton Ruizendaal Leider/trainer Dennis van den Akker & Ruud Wilkes Leider/trainer Nico Kohlberg, Sonja Schindeler
1 Lotte Blindeman 1 Minke Arp 1 Sanne Busch 1 Abby Cornet
2 Bobbi Bosman 2 Kim Gietermans 2 Sanna Gietermans 2 Eline Dorrepaal
3 Mirka de Braaf 3 Dayna Heine 3 Jade van Grevenbroek 3 Sophie den Enting
4 Lisa van Breemen 4 Britte Jonker 4 Lindsay Helstone 4 Kyana Kohlberg
5 Liede Cruijff 5 Jikke Kiers 5 Mieke van Hoof 5 Liv Koppenol
6 Fleur Duin 6 Maud Kok 6 Roos Laarman 6 Zoë Kronenburg
7 Nika Jagtman 7 Britt Koppenol 7 Laura van der Lingen 7 Sharona Meulman
8 Romee Komen 8 Esther van de Lingen 8 T’ana Lobato de Mesquita 8 Dana Molenaar
9 Djoni Koning 9 Esmee du Maine 9 Madelon Steenbakker 9 Tooske Persijn
10 Maxime Melein 10 Eline Mast 10 Marlou Steenbakker 10 Gillian Ryan
11 Mylou Pieterse 11 Amy van den Oudenalder 11 Chimene Veld 11 Indy Schreuder
12 Demi Rohde 12 Kira Ruizendaal 12 Charlotte Veld
13 Sophie Stokman 13 Anne Verbij 13 Jenna Wilkes
14 Naomi Vonk 14 Laura Wilde
15 Chemene Wessel

Deel dit bericht: