Cookie beleid sc Purmerland

De website van sc Purmerland is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sixentoernooi 2024

Sixentoernooi 2024

Foto's Sixentoernooi
Sixentotaal.jpg
Teamindelingen Sixentoernooi 2024

POULE A:

J.P. Loodgieters

J. Tromp poelier

Lotte Blinderman

Naomi Vonk

Fleur Duin

Mirka de Braaf

Louise Bos

Nina Douwes

Esmee van den Akker

Nick Pieterse

Dinand Lonnee

Lex Vet

Dietrich Benjamin

Mitchell Bakhuijsen

Joost van den Akker

Kevin Zwart

Jesse Behouden

Cas Delorme

Miquel Matherus

Sammy Perez

 

Erik en Bertus Beets

Rob Wortel poelier

Carmen Schrage

Romee Komen

Liede Cruijff

Roosmarijn Hanemaaijer

Romy Maijer (wo)

Sanna Gietermans

Mieke van Hoof (wo)

Sylvan Heine

Finn Volkers

David Ljungbäck

Luc van Heeringen

Milan Huiskamp

Bart Adams

Olivier Eijt

Ninjo Ahmitach

Koen Visser

Danny Rosengarten

Tijn Wilkes

Pauline Ditzel

 

 

Café de 3 Zwanen

Ron Vendrig

Sophie Stokman

Bobbi Bosman

Mylou Pieterse

Michelle Vet

Marisa Westerman

Jade Keur

Bibi Dreczko

June Bormann

Jens Aberkrom

Jim du Maine

Roel Wilde

Stijn Kiers

Roy Groen

Tim Aarts

Souren Bada Liants

Jair Bosse

Ryan Luton

Samuel Touré

 

Sombroek Loodgieters

Jade van Gevenbroek

Britte Jonker

Tiana Lobato de Mesquita

Teun Blaauboer

Jordy Dorrestijn

Jesse van den Berg

Raymon van Biljouw

Maikel Gácsér

Bas Vet

 

POULE B:

Feenstra en van Goor

Rob Lelie poelier

Amy van den Oudenalder

Esther van der Lingen

Jikke Kiers

Leonne van Elburg

Jenna Wilkes

Suus Verspuij

Joost Koudstaal

Milan Aarts

Jasper Goedhart

Demy Holthuijsen (do)

Robert Kos

Melle Hardeman (wo)

Wouter Jonker

Kiram Karam

Ruel Eijben

Maarten Goedhart

Jits Tharner

Mees Graas

 

Til Schmidt (wo)

 

Hillen & Roosen

Van Vuure

Kim Gietermans

Minke Arp

Jade Wesseling

Maud de Jong

Myrthe Bosschieter

Maureen Drost (wo)

Suzan van Eck

Isabel Luijten (do)

Senna Hogendoorn

Wouter Hillecamp

Joost Sommers

Martijn Dorrestijn

Noah Groothuizen

Mike Lek

Jason Hendriks

Matthew Loef

Rik van Vliet

Bjorn Borgman

 

Tim Wilde

 

SW Vastgoed

Sanisale Purmerend

Dayna Heine

Ella Hofman

Yien Brockhoff

Joëlle Daniël

Roos Laarman

Lisa Goedhart

Duncan Lommers

Finn Wijngaarden

Jens Breusers

Sem IJsendijk

Jamey Leijten

Frank Wilde

Jordy Rosner

Nick Bakker

Luke Lommers

Bowie Holthuijsen

Niels van Vuure

Sander Kokmeijer (wo)

 

Jelle de Boer

 

Ter Haak CBOX

Lotte Bosschieter

Mandy Kraakman

Chiméne Veld

Vince Ryan

Didier Kijser

Kjell Petersson

Roy van Hoof

Oscar Koudstaal

Jack van Moerkerk

 

Uitslagen Woensdag

 

 

19.15

 

A

Erik & Bertus Beets

2 – 2

Rob Wortel

B

Hillen & Roosen

2 – 3

Van Vuure

C

J.P. Loodgieters

2 – 2

J. Tromp poelier

D

Feenstra & Van Goor

3 - 3

Rob Lelie

 

 

 

 

 

 

19.30

 

A

Café de 3 Zwanen

0 – 3

Ron Vendrig

B

SW Vastgoed

7 – 0

Sanisale Purmerend

C

Sombroek Loodgieters

3 – 4

J.P. Loodgieters

D

Ter Haak CBOX

1 - 2

Feenstra & Van Goor

 

 

 

19.45

 

A

Rob Wortel

0 – 6

Café de 3 Zwanen

B

Van Vuure

4 – 3

SW Vastgoed

C

J. Tromp poelier

5 - 0

Erik & Bertus Beets

D

Rob Lelie

3 - 1

Hillen & Roosen

 

 

 

 

 

 

20.00

 

A

Ron Vendrig

6 – 5

Sombroek Loodgieters

B

Sanisale Purmerend

2 -10

Ter Haak CBOX


Uitslagen Donderdag

 

 

 

13.00

 

A

J.P. Loodgieters

7 – 8

Erik & Bertus Beets

B

Feenstra & Van Goor

1 – 0

Hillen & Roosen

C

J. Tromp poelier

6 – 3

Rob Wortel poelier

D

Rob Lelie

1 - 1

Van Vuure

 

 

 

13.15

 

A

Café de 3 Zwanen

6 - 3

Sombroek loodgieters

B

SW Vastgoed

4 – 5

Ter Haak CBOX

C

Ron Vendrig

4 – 3

Erik & Bertus Beets

D

Sanisale Purmerend

2 - 2

Hillen & Roosen

 

 

 

13.30

 

 

A

J.P. Loodgieters

0 - 2

Café de 3 Zwanen

B

Feenstra & Van Goor

11- 2

SW Vastgoed

 

C

Sombroek Loodgieters

0 – 3

J. Tromp poelier

D

Ter Haak CBOX

0 - 0

Rob Lelie

 

 

 

 

13.45

 

A

Ron Vendrig

0 – 1

Rob Wortel poelier

B

Sanisale Purmerend

1 - 2

Van Vuure

C

Café de 3 Zwanen

8 – 1

Erik & Bertus Beets

D

SW Vastgoed

1 - 5

Hillen & Roosen

 

 

 

14.15

 

A

J.P. Loodgieters

2 – 3

Rob Wortel poelier

B

Feenstra & Van Goor

5 – 0

Van Vuure

C

J. Tromp poelier

7 – 3

Ron Vendrig

D

Rob Lelie

4 - 0

Sanisale Purmerend

 

 

 

14.30

 

A

Sombroek Loodgieters

5 – 3

Erik & Bertus Beets

B

Ter Haak CBOX

3 – 0

Hillen & Roosen

C

J. Tromp poelier

3 – 1

Café de 3 Zwanen

D

Rob Lelie

4 – 3

SW Vastgoed

 

 

 

14.45

 

A

J.P. Loodgieters

0 – 4

Ron Vendrig

B

Feenstra & van Goor

6 – 2

Sanisale Purmerend

C

Rob Wortel poelier

8 – 1

Sombroek Loodgieters

D

Van Vuure

0 - 3

Ter Haak CBOX

 

 

Poule A

Wedstr.

Punten

Doelp.
voor

Doelp.
tegen

Doel-
saldo

1

J. Tromp poelier

6

16

26

9

17

2

Café de 3 Zwanen

6

12

23

10

13

3

Ron Vendrig

6

12

20

16

4

4

Rob Wortel poelier

6

10

17

17

0

5

J.P. Loodgieters

6

4

15

22

-7

6

Erik en Bertus Beets

6

4

17

31

-14

7

Sombroek Loodgieters

6

3

17

30

-13

 

 

Poule B

Wedstr.

Punten

Doelp.
voor

Doelp.
tegen

Doel-
saldo

1

Feenstra en Van Goor

6

16

28

8

20

2

Ter Haak CBOX

6

12

22

8

14

3

Rob Lelie poelier

6

12

15

8

7

4

Van Vuure

6

10

10

15

-5

5

Hillen en Roosen

6

4

10

13

-3

6

SW Vastgoed

6

3

20

29

-9

7

Sanisale Purmerend

6

1

7

31

-24



 

 

Halve Finale
15.15

 

A

J. Tromp poelier

2 – 2 np

Ter Haak CBOX

B

Feenstra en van Goor

np 2 - 2

Café de 3 Zwanen

 

 

15.45

Ter Haak CBOX – Feenstra en van Goor

3-0

 

             

IMG_0170.jpeg

Aanmelden Sixentoernooi

Dit formulier is niet meer actief
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!